کدام پارچه برای اسکراب بیمارستانی استفاده می شود؟

پزشکان در دهه 1178 کتهای مشکی آغشته به چرک و خون می پوشیدند که اغلب به عنوان نشان افتخار در نظر گرفته می شد. کنترل عفونت هنوز پروتکلی نبود و باور رایج این بود، هر چه لکه ها بزرگتر باشند، جراح بهتر است!

در اوایل دهه 1278، روپوش‌های سفید جراحی که از موسلین ساخته می‌شدند، به عنوان لباس‌های اسکراب بیمارستانی عادی شده بودند، اما لباس‌های موسلین به سرعت بی‌اثر شدند، زیرا پس از خیس شدن غیرعملی می‌شدند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس اسکراب زنانه

به زودی لاستیک برای افزایش محافظت معرفی شد، اما این اسکراب های پرستاری ناراحت کننده بودند و تحرک کمتری را ارائه می دادند. خوشبختانه، با اختراع پارچه های مصنوعی، اسکراب های بیمارستانی به شکل فعلی خود تبدیل شدند. به زودی لباس های سفید نیز با اسکراب های آبی یا سبز رنگی جایگزین شدند تا خاصیت انعکاس نور و امکان شستن آنها کاهش یابد.

 

 

کت و شلوارهای اسکراب بیمارستانی مدرن از چهار پارچه پنبه، پلی استر، ابریشم مصنوعی و اسپندکس ساخته شده اند. ترکیب این پارچه ها برای راحتی و دوام ضروری است. پارچه انتخاب شده نیز مطابق با موقعیت جغرافیایی محل استفاده از اسکراب است.

با آب و هوای ایران، اسکراب های وان هاسپیتال از ترکیب پلی استر و ویسکوز به عنوان پارچه خود با 65% پلی استر و 35% ویسکوز استفاده می کنند. این یک ترکیب نیمه مصنوعی است که از بهترین هر دو الیاف برای ایجاد پارچه ای مناسب برای اسکراب های پزشکی استفاده می کند.

بیشتر بخوانید:  لباس پرسنل بیمارستان

در حالی که پارچه احساس خوبی دارد و بافت صافی دارد که به لمس نرم و طبیعی کمک می کند، همچنین محکم و نگهداری آن آسان است. پارچه دارای حس فتیله و تنفس خوب است که به آن اجازه می دهد بو و مایعات را جذب کند. پارچه همچنین به راحتی گرم می شود و باعث می شود بدون چروک شود و شکل خود را به راحتی حفظ کند

کت و شلوار اسکراب بیمارستانی

این پارچه یک پارچه اختصاصی است که پس از سالها تحقیق و فرمولاسیون در اینجا در وان هاسپیتال ایجاد شده است. این پارچه ها توسط انجمن تحقیقات نساجی بمبئی (BTRA) برای ثبات رنگ و جمع شدگی تست شده اند. این پارچه همچنین قابل اتوکلاو است، که یک کیفیت ضروری برای اسکراب های وان هاسپیتال است، زیرا اتوکلاوها برای استریل کردن این اسکراب ها در بیمارستان ها و موسسات پزشکی استفاده می شوند. ماشین های اتوکلاو که از بخار تحت فشار برای استریل کردن تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی استفاده می کنند.

پارچه مورد استفاده در سری کلاسیک اسکراب‌های مردانه و زنانه با فناوری و تحقیقات برای اطمینان از راحتی تمام روز در طول شیفت‌های طولانی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی پشتیبانی می‌شود.

بیشتر بخوانید: کلاه جراحی بند دار

اسکراب های بیمارستانی در عین داشتن زیبایی و ساختار حرفه ای، تحرک و انعطاف پذیری را فراهم می کنند و مانند یک پر نرم هستند. تناسب راحت و تنفس پارچه این اسکراب ها یک امتیاز است.

حداقل باید بگوییم که این مجموعه اسکراب بیمارستانی در شیفت های طولانی تأیید شده است! و هیجان انگیزترین ویژگی آنها اسکراب های گلدوزی شده سفارشی است. اکنون می توانید تاپ های اسکراب دوزی شده را با نام یا بیشتر سفارش دهید!

پارچه جدیدی در وان هاسپیتال که اخیراً راه اندازی شده است. فناوری اکوفلکس از 100٪ پلی استر بازیافت شده ساخته شده از بطری های PET که در زباله های اقیانوس ها یافت می شود استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: ساق دست نایلونی

این از یک فرآیند تولید قابل ردیابی ساخته شده است که می تواند با گواهینامه استاندارد بازیافت جهانی (GRS) تأیید شود. این یکی از کمترین ردپای کربن را دارد و هدف آن ایجاد مجموعه‌های اسکراب تک جنسیتی پایدارتر است.

این  اسکراب های پرستاری  مقاوم در برابر چین و چروک، ضد رطوبت و مقاوم در برابر بو هستند. پارچه مورد استفاده برای این اسکراب های یونیسکس بسیار نرم است، دارای کشش چهار طرفه و فوق العاده بادوام است.

مجموعه اسکراب همچنین نوید تداوم رنگ برتر را می دهد. این پارچه جدید برای داشتن کشش کامل تکمیل شده است زیرا مزایای کشش و حفظ شکل را ترکیب می کند. با صفر نیاز به اتو – واقعاً یک ترکیب عالی است.