هنگام زایمان در بیمارستان چه بپوشیم

آنچه می پوشیم می تواند به ما کمک کند هر روز جذاب تر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم. و داشتن این اعتماد به نفس می تواند بر نتیجه و بهره وری روز ما نیز تأثیر بگذارد.
وقتی شبیه یک میلیون دلار به نظر می رسم، معمولا آن روز را تکان می دهم! روزهای دیگر، زمانی که بهترین احساس را ندارم، معمولاً بهترین عملکردم را نیز انجام نمی‌دهم.
بنابراین هنگامی که برای روز تولد کودک خود آماده می شوید، ممکن است این سوال پیش بیاید. هنگام زایمان چه می پوشید؟
بیشتر بخوانید: اسکراب پزشکی خارجی

آیا به این فکر کرده اید که چگونه این تصمیم می تواند بر راحتی و اعتماد به نفس شما و به طور بالقوه بر نتیجه زایمان و تولد شما تأثیر بگذارد؟ اگر در بیمارستان زایمان می کنید، ممکن است به این فکر کنید که لباس بیمارستانی استاندارد یونسکس را بپوشید که در پشت باز می شود و در اولین ورود به تریاژ در اختیار شما قرار می گیرد.

این یک گزینه است اما حدس بزنید چه چیزی. . . تا زمانی که تیم پزشکی شما بتواند از طریق انقباضات و در حین زایمان به شما کمک پزشکی کند، می توانید در طول زایمان هر چیزی را که می خواهید بپوشید.

بیشتر بخوانید:  لباس اسکراب بارداری

در اینجا 6 گزینه برای پوشیدن در هنگام تولد در بیمارستان وجود دارد

گزینه اول: لباس بیمارستان

هنگام زایمان در بیمارستان چه بپوشیم

اگر شما مادری هستید که لباس بیمارستان را ترجیح می دهید، آن را انتخاب کنید! من از همه زنان و انتخاب‌هایشان حمایت می‌کنم و می‌خواهم آنچه را که احساس می‌کنند برای خودشان و نوزادانشان بهتر باشد. اگر فکر می کنید لباس بیمارستان ناراحت کننده، آزاردهنده یا غیرجذاب است، لازم نیست آن را بپوشید. اگر تصمیم بگیرید لباس های خود را برای پوشیدن بیاورید، کارکنان بیمارستان آزرده نمی شوند.

بیشتر بخوانید: تولید کننده روپوش بیمارستانی

اگر هنوز در مورد پوشیدن یا نپوشیدن لباس مجلسی خود فکر می کنید، در اینجا مزایا و معایب من آمده است:

در چه مرحله ای از مادر شدن هستید؟

باردار (برای اولین بار) 🤰
باردار و دارای فرزندان دیگری 🤰👧👦
مامان جدید (0-1 ساله) 🤱
مادر نوپا (1-4 ساله) 👩‍👧‍👦
مامان چاشنی (کودکان 5+ سال) 🏡

طرفداران:

  1. شما مجبور نیستید یک ست لباس جدید بخرید تا برای زایمان و زایمان خود بپوشید.
  2. یک لباس مجلسی جدید آماده است که فقط برای شما مناسب است.
  3. لازم نیست نگران کثیف شدن آن باشید زیرا دور ریخته می شود.
    • و اگر لباس را کثیف کردید، آنها چیزهای بیشتری دارند که می توانند به شما ارائه دهند.
  4. روپوش به طور خاص برای نظارت بر بیماران طراحی شده است و برای تیم پزشکی شما راحت است که به سرعت موارد حیاتی شما را بررسی کنند. همچنین می توانید در آن شیر دهید.

بیشتر بخوانید: روپوش کلینیک زیبایی

معایب:

  1. آن‌ها یک سایز هستند و می‌توانند کاملاً بزرگ یا خیلی کوچک باشند، که باعث می‌شود شما در معرض دید و ناراحتی قرار بگیرید.
  2. آنها از بهترین مواد ساخته نشده اند و می توانند روی پوست شما کمی خراشیده شوند.
  3. از آنجایی که همه بیماران بیمارستانی از این روپوش ها استفاده می کنند، می تواند به شما این احساس را بدهد که به جای اینکه یک زن قوی، با اعتماد به نفس و توانمند برای زایمان آماده شود، احساس کنید که یک بیمار بیمار در بیمارستان هستید .
  4. آنها زشت هستند – پایان.

متأسفانه، به خوبی شناخته شده نیست که می توانید در طول زایمان و زایمان خود در بیمارستان هر چیزی که می خواهید بپوشید.

بیشتر بخوانید:  لباس بیمار نخی

من به مشتریان دولای تولدم می گویم که تا زمانی که شما چیزی می پوشید که همچنان به مراقبان شما اجازه می دهد تا معاینه دهانه رحم را انجام دهند، ضربان قلب نوزاد، انقباضات و فشار خون شما را کنترل کنند، می توانید هر چیزی را که دوست دارید بپوشید. در اینجا چند گزینه دیگر وجود دارد.

گزینه دوم: لباس تولد

لباس‌های زایمان مختلف در بازار موجود است. آنها همان هدفی را به کار می برند که یک لباس بیمارستانی است، اما به زن کارگر احساس زیبایی و قدرت می دهد. و بیایید صادق باشیم، آنها بسیار زیباتر هستند! برخی از لباس های زایمان موجود عبارتند از:

1. لباس تولد OBSI

من عاشق این لباس زایمانم جنس آن بسیار نرم است و من پوشش کامل جلو و عقب را دوست دارم. من همچنین خیلی دوست دارم که خانم‌ها بتوانند در طول دوره پس از زایمان خود (سه ماه اول پس از تولد نوزاد ) دوباره این لباس را بپوشند . البته بعد از اینکه بعد از زایمان شسته شد.

بیشتر بخوانید:  لباس پرسنل بیمارستان

2. Pretty Pushers

این یک گزینه عالی دیگر است. من دوست دارم کمر کمی پایین تر باشد، بنابراین اگر مادری بخواهد اپیدورال انجام دهد ، دسترسی به محل اپیدورال برای کادر پزشکی آسان تر است. من همچنین دوست دارم که یک فرد پشتیبان یا یک دولا به کمر خود دسترسی کامل داشته باشد و بتواند از لوسیون ماساژ استفاده کند و پشت مامان را راحت تر ماساژ دهد.

3. لباس مجلسی

اینها درست مانند لباس های بیمارستانی هستند، اما با چاپ های زیباتر. این تنها تفاوت است.

من همچنین دوست دارم که چگونه آنها گزینه های رنگ و الگوی بیشتری نسبت به دو گزینه اول ذکر شده در بالا دارند و اینکه می توانید یک روبالشی همسان تهیه کنید. روبالشی منطبق غیر ضروری است اما یک افزودنی خوب است.

بیشتر بخوانید: کلاه دندانپزشکی زنانه

اگر تصمیم دارید عکس‌های حرفه‌ای زایمان/نوزاد را در بیمارستان بگیرید، ممکن است خوب باشد که همه آنها را در کنار هم برای عکس‌های خود داشته باشید.

هنگام زایمان در بیمارستان چه بپوشیم | بچه جوجه

4. لباس کار و تحویل شجاعانه

این فوق العاده زیبا از یکی از مارک های مورد علاقه سوتین پرستاری ما، Kindred Bravely است. کارکنان بیمارستان از ویژگی‌های راحت این لباس زایمان مانند جلوی نوار چسب، که کاملاً برای نظارت بر جنین و بررسی برش سزارین باز می‌شود، قدردانی می‌کنند. ضربه‌های شانه باعث می‌شود شیردهی و دسترسی IV آسان شود.

5. فریداموم

برند کلاسیک حل مشکلات کودک، به بازار ضروری مادر پس از زایمان که اکنون به نام Fridamom شناخته می شود، گسترش یافته است. و آنها ناامید کننده نیستند! من اخیراً در زایمانی بودم که یک مشتری دولا این لباس را پوشید، و بسیار نرم است. این عکس‌ها دقیقاً شبیه چیزی است که روی لباس‌های بیمارستانی سنتی پیدا می‌کنید و باعث می‌شود کارکنان به‌محض تولد نوزاد، اپیدورال و پوست به پوست را انجام دهند.

بیشتر بخوانید: قیمت کلاه دندانپزشکی زنانه

یکی دیگر از مزیت های این مدل لباس این است که پرستاران با آن آشنا هستند و از انتخاب شما سردرگم و وحشت زده نمی شوند. گیره‌ها فوق‌العاده محتاط هستند و رنگ خاکستری تیره و پارچه جرسی باعث می‌شود به نظر برسد که فقط یک لباس فوق‌العاده دنج پوشیده‌اید. و جیب برای برد!

6. Etsy

Etsy همیشه جذاب‌ترین گزینه‌ها را دارد، بنابراین نگاهی به آنچه که در آن وجود دارد بیندازید. چندین عکس دیدم که دوستشان داشتم. مثلا همین یکی ! اما می‌توانید تعداد زیادی از موارد دیگر را در Etsy  در اینجا بررسی کنید .

گزینه سوم: دامن تولد

اگر احساس می کنید لباس مجلسی خیلی زیاد است و برای شما دردسرساز خواهد شد، می توانید دامن هم بپوشید.

دامن هایی وجود دارد که برای زایمان و زایمان مانند این دامن مناسب هستند . اکثر زنانی که ترجیح می دهند دامن زایمان و سینه بند تاپ یا اسپرت بپوشند، می خواهند زایمان بدون دارو داشته باشند .

بیشتر بخوانید: فروش روتختی بیمارستانی

با این حال، همه زنان می توانند این را به عنوان یک گزینه داشته باشند. اگر قصد انجام اپیدورال را دارید ، توصیه می کنم از یک پیراهن یا سوتین بپوشید که در پشت باز می شود.

گزینه چهار: تی شرت بزرگ

برخی از مشتریان من تصمیم گرفته اند فقط تی شرت های کهنه، راحت و سایز بزرگ خود یا همسرشان را بیاورند. به این ترتیب، اگر اوضاع خراب شود، مهم نیست.

همچنین، داشتن آن رایحه‌های آشنا روی لباس‌ها می‌تواند باعث شود احساس راحتی و آرامش بیشتری در خانه داشته باشید ، بنابراین فکر می‌کنم این گزینه عالی است.

بیشتر بخوانید: قیمت ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی

ارائه دهندگان مراقبت شما هنوز به همه چیزهایی که نیاز دارند دسترسی دارند. تنها مشکل جزئی که ممکن است پیش بیاید این است که پیراهن خود را درآورید تا بتوانید پوست به پوست خود را داشته باشید، پیراهن خود را روی لوله های IV خود بچسبانید، و پس از تولد نوزاد، شیردهی خود را به او بدهید. پرستار شما باید در این مورد به شما کمک کند.

گزینه پنجم: بسته بندی حمام/حوله

من چند مشتری داشته ام که در حین زایمان خود بین داخل و خارج شدن از وان یا دوش گرفتن از این کار استفاده کرده اند ، و فکر می کردم نابغه بود! این به شما کمک می کند خشک شوید و جلو و عقب را بپوشانید.

همچنین بسیار راحت است زیرا می توانید اینها را در Etsy و تقریباً در هر کجا دریافت کنید. و نسبتاً ارزان هستند. من یک طرفدار هستم! باز هم، این یک گزینه عالی برای زنانی است که می خواهند زایمان طبیعی و بدون دارو داشته باشند .

The Big One Bath Wrap از Kohls

گزینه ششم: در برهنه

تعجب خواهید کرد که تعداد زنانی که زایمان می کنند و کاملا برهنه به دنیا می آیند. ممکن است هنگام زایمان گرم شود.

و بعد سرد. و سپس داغ. بنابراین اینکه بتوانید لباس‌های خود را درآورید و سپس دوباره بپوشید، معمولاً اتفاقی است که می‌افتد و می‌تواند برای مادر زحمت‌کش خسته‌کننده باشد.

همه افراد حاضر در اتاق صدها یا نه هزاران زن را دیده اند که زایمان کرده اند، بنابراین احساس نکنید که شما تنها هستید.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس ام ار ای

شما قطعا نیستید! اگر با این گزینه احساس راحتی نمی کنید، مشکلی نیست. بسیاری از زنان اینطور نیستند. اما اگر با رها کردن همه چیز خوب هستید، این کار را انجام دهید! هیچ کس چیزی در مورد آن فکر نخواهد کرد.

بنابراین، هنگام زایمان، لباسی را بپوشید که باعث می شود احساس کنید زن قوی، با اعتماد به نفس و زیبایی هستید.

لباس هایی بپوشید (یا نپوشید) که تجربه زایمان شما را افزایش می دهد . به یاد داشته باشید که این انتخاب شماست و هر چه از درون و بیرون احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید، به احتمال زیاد نتیجه بهتری خواهید داشت و از تجربه زایمان و زایمان خود خوشحال تر خواهید بود .

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس یکبار مصرف بیمارستانی

انتخاب اینکه چه چیزی بپوشید ممکن است بی‌اهمیت‌ترین انتخابی باشد که در آن روز انجام می‌دهید، اما ممکن است کار در لباس‌های خود را اولین گام به سمت زایمان و تولد نیرومندتر بدانید .